Billedet på sidehoved

Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 40
mandag, 02-10-2017
08:15-09:00 Elevrådsmøde 4-9 klasse (i biledkunst øst) 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B, 6D, 7A, 7B, 8B, 8C, 9A, 9B BHA, LAU, NW, PST, SBJ, SMK, CHA, FCP, FNY, HJ, LGR, MIK, MLI, MOLY, PAH, JES, LAF, OLE, PHJ, SOB, CAN, JEM, KLO, KRA, NAN, RLL, JIC, ANA, MFS, SEP, TES, BBA, BFE, HAM, SHD, TSK, ABW
15:15-16:30 Teammøde 5. årgang CHA, FCP, FNY, HJ, LGR, MIK, MLI, MOLY, PAH
tirsdag, 03-10-2017
08:00-11:00 Erhvervsbesøg i Danske Bank 9A BBA
onsdag, 04-10-2017
- Skills dag på SOPU 8B
08:00-15:00 Skills dag på Erhvervsskolen Nordsjælland 8C
torsdag, 05-10-2017
08:00-11:00 Erhvervsbesøg i Danske Bank 9B BBA
Uge 41
mandag, 09-10-2017
08:00-14:00 Anemone teater 2A, 2B, 2C BLI, NAH, EVA, LID, KEN
15:15-16:30 Teammøde 5. årgang CHA, FCP, FNY, HJ, LGR, MIK, MLI, MOLY, PAH
onsdag, 11-10-2017
08:00-14:00 Svømmehal ABC, AMO, JCP, KEN, MSS, NAA
17:00-19:00 Forældremøde 2. årgang 2A, 2B, 2C NAH, BLI, LID, BRD, EVA
torsdag, 12-10-2017
08:30-14:00 9.franskhold på tur til Ordrupgård museum 9A, 9B ABW
fredag, 13-10-2017
- 9. klasse på Extreme Day 9A, 9B BFE, BBA, HAM, SHD, NW
08:00-15:00 Skolernes motionsløb 1A, 1B, 1C, 1D, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B, 6D, 7A, 7B, 8B, 8C, 9A, 9B ABC, ABW, AHJ, AMJE, AMO, ANA, AO, AR, AV, AWC, BBA, BFE, BHA, BLI, BMO, BRD, CADO, CAM, CAN, CAT, CHA, CHV, CJ, EKG, ELA, ERPE, EVA, FANO, FCP, FNY, GAS, GHU, HAM, HH, HJ, HL, JCP, JEM, JES, JESI, JIC, JUG, KB, KEN, KG, KLO, KRA, KUJO, KUSA, KVS, LAF, LAU, LGR, LH, LID, LIN, LLA, LLJ, LOAN, LUKA, MADA, MAJA, MAL, MET, MFS, MIK, MIRA, ML, MLI, MO, MOE, MOLY, MSS, MWP, NAA, NAH, NAN, NICO, NIG, NILU, NIW, NW, OLE, OSMA, PAH, PE, PFR, PHJ, PSL, PST, RLL, SAP, SBJ, SEA, SEP, SEØ, SHD, SHN, SJ, SJØ, SMK, SOB, STI, SØ, TES, TJ, TSK, VB, VIKAR, AMAL, EMIL, RASM, VICT, AYSE, ASJO, CHDU, MADI, MAK, MATH, MGO, UBB, UBEB, UBF, UBH, UBI, UBJ, UCA, UCC, UCF, UCL, UCN, UDD, UHA, UHR, UHS, UHW, UHÅ, UJH, UJO, UKH, ULI, ULK, ULS, UMM, UMW, UNE, UPD, UPJ, UPP, URD, URR, USB, USF, USH, USW, UTV, UUS, FAGH, LIAN, MADS, NURS, SEBA, SEØZ, TC, THEI, AMTA, CØ, HAJU, HEHV, HETE, JALO, JETH, MADU, MERI, MHEJ, NALI, NANI, PAEK, PESJ, PV, SOBØ, SUNA, TAND, TIPE, UAS, UJE, ULM, UMH, ZABB
Uge 43
mandag, 23-10-2017
15:15-16:30 Teammøde 5. årgang CHA, FCP, FNY, HJ, LGR, MIK, MLI, MOLY, PAH
tirsdag, 24-10-2017
17:30-20:00 Netværksaften "Fælles om Fritiden" 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 1D, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B, 6D, 7A, 7B, 8B, 8C, 9A, 9B, J1, J2, J3, J4
onsdag, 25-10-2017
17:30-21:00 Skolebestyrelsemøde 0M, 1A, 1B, 1C, 1D, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B, 6D, 7A, 7B, 8B, 8C, 9A, 9B, J1, J2, J3, J4 AR, HJ, KB, KG, KRA, NW, VB
torsdag, 26-10-2017
17:30-21:00 Skolebestyrelsesmøde AR, HJ, KB, KG, NW, VB, KRA
Uge 32
onsdag, 25-10-2017
15:00-19:00 Skole/hjem efterår 2017 J4 J4 EKG, MET, PSL, SJØ
Uge 44
mandag, 30-10-2017
15:15-16:30 Teammøde 5. årgang CHA, FCP, FNY, HJ, LGR, MIK, MLI, MOLY, PAH
17:00-18:00 9.kl.forældre infomøde om optagelse og søgning af videre uddannelse 9A, 9B
tirsdag, 31-10-2017
- Elevsamtaledag 0M, 1A, 1B, 1C, 1D, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B, 6D, 7A, 7B, 8B, 8C, 9A, 9B, J1, J2, J3, J4 ABC, ABW, AHJ, AMJE, AMO, ANA, AO, AR, AV, AWC, BBA, BEPE, BFE, BHA, BLI, BMO, BRD, CADO, CAM, CAN, CAT, CHA, CHV, CJ, DFC, EKG, ELA, ERPE, EVA, FANO, FCP, FNY, GAS, GHU, HAM, HH, HJ, HL, JCP, JEM, JES, JESI, JIC, JUG, KB, KEN, KG, KLO, KRA, KUJO, KUSA, KVS, LAF, LAU, LGR, LH, LID, LIN, LK, LLA, LLJ, LOAN, LUKA, MADA, MAJA, MAL, MET, MFS, MIK, MIRA, ML, MLI, MO, MOE, MOLY, MSS, MWP, NAA, NAH, NAN, NICO, NIG, NILU, NIW, NW, OLE, OSMA, PAH, PE, PFR, PHJ, PSL, PST, RLL, SAP, SBJ, SEA, SEP, SEØ, SHD, SHN, SJ, SJØ, SMK, SOB, STI, SØ, TES, TJ, TSK, VB, VIKAR, AMAL, EMIL, RASM, VICT, AYSE, ASJO, CHDU, MADI, MAK, MATH, MGO, UBB, UBEB, UBF, UBH, UBI, UBJ, UCA, UCC, UCF, UCL, UCN, UDD, UHA, UHR, UHS, UHW, UHÅ, UJH, UJO, UKH, ULI, ULK, ULS, UMM, UMW, UNE, UPD, UPJ, UPP, URD, URR, USB, USF, USH, USW, UTV, UUS, FAGH, LIAN, MADS, NURS, SEBA, SEØZ, TC, THEI, AMTA, CØ, HAJU, HEHV, HETE, JALO, JETH, MADU, MERI, MHEJ, NALI, NANI, PAEK, PESJ, PV, SOBØ, SUNA, TAND, TIPE, UAS, UJE, ULM, UMH, ZABB